FAQ

Máte na nás otázku?

Každý den dostáváme spoustu otázek týkajících se našich produktů a služeb. Zde naleznete ty nejčastější dotazy a odpovědi. Pokud mezi nimi nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme Vám během několika hodin.

Práškové barvy nejrůznějších odstínů, které se poslední dobou těší stále větší oblibě nejenom v České republice, mají svůj původ v Indii, konkrétně v indickém svátku Holi, který je oslavou lásky k Bohu a slavností jara a barev. Ve světě se tento svátek proslavil především díky bujarým oslavám, které jsou s ním neodmyslitelně spjaté. V den svátku po sobě lidé v ulicích za doprovodu zpěvu a tance vrhají barevné prášky a cákají po sobě zbarvenou vodou. Západní země převzali tento svátek, nebo spíš jen jeho barevné vyjádření, a Holi barvy se tak pomalu stávají nedílnou součástí každé akce!

Základem našich výrobků je kukuřičný škrob. Ten jsme obarvili barvami používanými v potravinářském průmyslu. Náš zabarvený kukuřičný škrob je tak naprosto bezpečný.

Standardně nabízíme 70g / 1 kg / 5kg / 10kg / 25kg.

Na obal 70g balení je možný tisk vašeho loga.

Standardně balíme naše práškové barvy do silných pytlů (u 5, 10 nebo 25 kg). 70g balíme do černých sáčků. Pokud byste chtěli jiný způsob balení, neváhejte nás kontaktovat. Můžeme je zabalit do kýblů, lepenkových krabic apod.

Pokud je poptávané množství skladem, v rámci Evropy jsme schopni dodat během 4 až 7 dnů.

Ano! Jakákoliv země, jakýkoliv kontinent a jakékoliv množství!

Naše výrobky splňují přísné testy nehořlavosti v USA pod OSHA a v Evropě pod VDI. I přesto klientům doporučujeme, aby používali naše produkty v dobře větraných prostorech a udržovali Holi práškové barvy od zdrojů tepla a otevřeného ohně.

Naše výrobky snadno umyjete z oblečení i vlasů. Přesto doporučujeme, nenoste na barevnou akci svoji nejlepší bílou košili :-). Poškozené/odbarvené vlasy by mohly absorbovat některé barvy, ty by však měly zmizet po několika umytích šamponem.

Naše výrobky jsou netoxické, organické a ekologicky šetrné. Jsou vyrobeny z 99% kukuřičného škrobu a 1% potravinářského barviva. Všechny ingredience jsou testovány a schváleny pro USA (FDA) a EU (EN 71 - 3/1223 - 2009). Naše práškové barvy neobsahují žádné těžké kovy. Dávejte si pozor: Na trhu jsou k dispozici i levnější a méně kvalitní výrobky, které můžou ohrozit vás i životní prostředí.

Ano, Holi zlatý třpytivý prášek nabízíme v jakémkoliv balení. Přidejte svému eventu lesk s naším Holi zlatým třpytivým práškem. Podívejte se na naše produktové portfólio.

Ano, Holi stříbrný třpytivý prášek nabízíme v jakémkoliv balení. Přidejte svému eventu lesk s naším Holi stříbrným třpytivým práškem. Podívejte se na naše produktové portfólio.

U malých zakázek do 1 000 kg žádáme 100% zálohu. U větších zakázek požadujeme 50% zálohou. Zbývající část je potřeba doplatit před odesláním nebo dodáním. Platby lze provést bankovním převodem.

faq